Stalowe drzwi płaszczowe zewnętrzne i wewnętrzne

Przedstawiamy naszą uniwersalną i dopasowaną do potrzeb klientów ofertę stalowych drzwi płaszczowych zewnętrznych oraz wewnętrznych marki Wiśniowski. Nasze rozwiązania sprawdzą się w każdych okolicznościach i w każdym obiekcie. Sprawdź i przekonaj się sam, dlaczego warto zaufać naszej firmie.

Funkcjonalność stalowych drzwi płaszczowych

Zadbaliśmy o to, aby nasze stalowe drzwi płaszczowe zewnętrzne i wewnętrzne cechowały się dużą funkcjonalnością. Różne kierunki otwierania się drzwi, a także duży wybór dodatkowych akcesoriów sprawiają, że można zastosować je w obiektach o wielu różnorodnych przeznaczeniach. Wśród dodatkowego wyposażenia oferujemy m.in. różne rodzaje samozamykaczy i ościeżnic, dodatkowy zamek, czy stopkę podporową.O estetykę zadbasz, wybierając jeden z wielu dostępnych wzorów, a także kolorów z palety RAL. Nasze drzwi płaszczowe Wiśniowski cechują się wyjątkowo solidną, stabilną konstrukcją. Mogą składać się one z pełnego lub przeszklonego skrzydła oraz stalowej ościeżnicy. W ten sposób zapewniamy naszym klientom rozwiązanie gotowe do niezawodnej pracy przez wiele lat. Najnowsze możliwości technologiczne pozwalają nam również maksymalnie zwiększyć odporność drzwi na czynniki fizyczne, a także warunki atmosferyczne. Pomimo tak solidnej i zaawansowanej technologicznie konstrukcji, Twoje nowe drzwi płaszczowe nie sprawią większych problemów z montażem. Przedstawione rozwiązania bez problemu mogą być dostosowane do obiektów o różnej wielkości, natężeniu ruchu, czy przeznaczeniu. Nie będą również w żaden sposób szpeciły wnętrza, ponieważ łatwo wkomponujesz je w daną aranżację.

Pomoc w doborze drzwi płaszczowych

Gdy pojawią się jakiekolwiek problemy, zarówno przed, jak i w trakcie zakupów, to możesz liczyć na fachową pomoc i poradę naszych specjalistów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza firma to pełen profesjonalizm, najwyższej jakości produkty oraz najlepsze ceny. Przekonaj się o tym sam i dołącz do setek naszych klientów, którzy nam zaufali i nie żałują dziś swojej decyzji! Zobacz szczegóły już teraz!

Stalowe drzwi płaszczowe