Bramy roletowe

Przedstawiamy naszym klientom szereg kompleksowych rozwiązań w zakresie bram. Są to produkty dedykowane zarówno dla domu, jak i dla przemysłu. W tej pierwszej kategorii możemy z dumą polecić garażowe bramy roletowe renomowanej marki Wiśniowski. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów, to zachęcamy serdecznie do dalszej lektury i kontaktu z naszymi specjalistami.

Funkcjonalność i elegancki wygląda bram roletowych

Bramy roletowe z napędem elektrycznym, które oferujemy, łączą w sobie funkcjonalność, elegancki wygląd oraz bezpieczeństwo dla użytkującego. Wszystkie te elementy są przecież niezwykle ważne, lecz bardzo trudno połączyć je tak, aby brama była użyteczna i spełniała dobrze swoją funkcję. Doskonale udało się to marce Wiśniowski, stąd też obecność bram roletowych spod tego znaku w naszej ofercie. Każda z bram wyposażona jest w napęd. Kurtyna bramy nawijana jest z jego pomocą na wał, który chowa się pod sufitem. Taki sposób zamykania bramy pozwala na dużą oszczędność miejsca w garażu. Zaoszczędzone miejsce przy suficie można wykorzystać na przechowywanie przedmiotów lub też bez problemu zainstalować dowolny typ oświetlenia w garażu. Istnieje możliwość zamontowania profili z przeszkleniami, co pozwoli na doświetlenie pomieszczenia i oszczędność również pod względem energii elektrycznej, a co za tym idzie – pieniędzy użytkującego. Sposób wykonania bramy roletowej, w tym m.in. dolna uszczelka komorowa i uszczelki szczotkowe sprawiają, że brama cieszy się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Aretki usprawnią działanie bramy oraz znacząco przedłużą jej żywotność. Elementy wpływające na bezpieczeństwo użytkownika w oferowanych przez nas modelach bram roletowych marki Wiśniowski to m.in. fotokomórki, krawędziowa listwa bezpieczeństwa oraz awaryjne otwieranie bramy – zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz. Ponadto posiadamy różne modele oraz wzory bram roletowych z napędem elektrycznym, dzięki czemu jeszcze lepiej możecie Państwo dopasować zakupywaną bramę do Państwa potrzeb.

Jeśli poszukujecie Państwo zatem jakości, solidności i elegancji, to powinniście bez wątpienia zainteresować się garażowymi bramami roletowymi z napędem elektrycznym Wiśniowski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Bramy roletowe Wiśniowski

  1. Blokada kurtyny w bramie BR-77s zabezpiecza przed podniesieniem kurtyny z zewnątrz.
  2. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają fotokomórki oraz krawędziowa listwa bezpieczeństwa. W przypadku natrafienia na przeszkodę kurtyna bramy cofa się do pozycji otwarcia.
  3. Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie się wydłuża.
  4. Awaryjne otwieranie bramy od wewnątrz w przypadku braku prądu bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby w bramie (A) BR-77s i w bramach (B) BR-77 E i BR-100 E.
  5. Awaryjne otwieranie bramy z zewnątrz za pomocą specjalnej korby, stosuje się w przypadku braku dodat-kowego wejścia do garażu.
  6. Dwa rodzaje profili – 77 i 100 mm