Ogrodzenia sportowe

Wokół obiektów sportowych zawsze można spotkać wiele różnego rodzaju ogrodzeń. Mają one zarówno zabezpieczać uczestników wydarzeń, jak też same zawody. Ogrodzenia sportowe wydzielają strefy, po których mogą poruszać się kibice, zabezpieczają boiska oraz odgradzają trybuny od miejsca, gdzie rozgrywa się dane wydarzenie. Od odpowiedniego ogrodzenia sportowego zależy zatem przebieg samych zawodów, jak i bezpieczeństwo uczestników oraz widzów. Nic zatem dziwnego, że powstała specjalistyczna oferta ogrodzeń sportowych, spełniających pod tym względem wszystkie niezbędne wymagania. Odnajdziecie je Państwo w naszej ofercie.

Najwyższa jakość ogrodzeń sportowych

Oferujemy najwyższej jakości ogrodzenia sportowe marki Wiśniowski. Gwarantują one bezpieczeństwo, ponieważ wykonane są zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymogami. Nie ograniczają również widoczności i zapewniają komfort oglądania danego wydarzenia sportowego widzom znajdującym się na stadionie lub innym obiekcie sportowym. Posiadamy w ofercie różne rodzaje paneli ogrodzeniowych, różniących się sposobem wykonania, a przez to mogących zyskać różne przeznaczenia i nadających się do wykorzystania na innych obiektach. Gwarantujemy też solidny, sprawdzony system montażu w naszych ogrodzeniach sportowych, gdyż każdy z paneli zawiesza się na uchwytach montażowych, które znajdują się pod prętami poziomymi. Oferowane przez nas ogrodzenia sportowe posiadają również dziesięcioletnią gwarancję antykorozyjną. Tak wyjątkowe właściwości antykorozyjne uzyskujemy dzięki cynkowaniu i malowaniu proszkowemu. W ten sposób nasi klienci otrzymują ogrodzenia, które nie wymagają dodatkowych środków zabezpieczeń w trakcie eksploatacji. Jest to cecha, jaka znacząco wyróżnia nasze produkty na tle innych, konkurencyjnych dostępnych na rynku. Nasze ogrodzenia sportowe zostały poddane testom i sprawdzono je w każdych warunkach. Na ich przydatność nie wpłyną negatywnie promienie UV oraz niskie lub wysokie temperatury panujące na zewnątrz. W każdych warunkach zachowują swoją trwałość i inne właściwości, za które tak cenią je nasi klienci.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Zachęcamy do kontaktu, jeśli jesteście zainteresowani Państwo ogrodzeniami sportowymi marki Wiśniowski. Na naszej stronie internetowej odnajdziecie mnóstwo szczegółowych, technicznych informacji o dostępnych modelach. Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, to nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu przed dokonaniem zakupu. Gwarantujemy nie tylko najlepsze produkty, ale też fachową, profesjonalną obsługę.

Ogrodzenia sportowe Wiśniowski

Cechy produktu:

Rodzaj paneli Wysokość ogrodzenia [mm] Profil słupa [mm] Wysokości paneli [mm] Zabezpieczenia antykorozyjne  Kolory 
Vega 2D 3000 70 x 50 x 2 1 x 2030 + 1 x 1030 ocynkowanie, ocynkowanie + powłoka poliestrowa   standardowe, inne z palety RAL
Vega 2D SUPER 4000 80 x 50 x 3 2 x 2030
Vega 2D SUPER SPORT 5000 100 x 50 x 3 2 x 2030 + 1 x 1030
Vega B 6000 120 x 50 x 4 3 x 2030