Bramy przesuwne ogrodzeniowe

Firma KrisBram z Leszna we współpracy z marką Wiśniowski przygotowała dla klientów najnowocześniejsze, najtrwalsze i najbardziej funkcjonalne systemy bramowe na rynku – w tym bramy przesuwne. Oto, co możemy Państwu w tym zakresie zaoferować.

Bramy przesuwne, jak wskazuje nazwa, działają na zasadzie przesuwania otwieranego skrzydła, bez konieczności rozwierania go, ani do przodu, ani też do góry. Oczywistym, płynącym z tego plusem takiego rozwiązania, jest brak konieczności dodatkowego miejsca na podjeździe, aby otworzyć bramę. W naszych wyrobach stosujemy szereg usprawnień, mających na celu maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa użytkującego oraz funkcjonalności bramy. Brama przesuwna wyposażona jest w wyłącznik przeciążeniowy. Działa on w ten sposób, iż gdy zamykająca się brama napotka przeszkodę, automatycznie wycofa się. Gumowa listwa na niej zapobiegnie ewentualnym zarysowaniom i obtarciom karoserii auta, gdy taka sytuacja będzie miała miejsce. Fotokomórka również zapobiegnie zamykaniu się bramy automatycznie, gdy w jej zasięgu pojawi się przeszkoda, co z kolei wpływa na bezpieczeństwo osób, poruszających się w pobliżu bramy pieszo. Dodatkowe ułatwienie w kwestii otwierania i zamykania bramy to automatyczne zamknięcie, które można zaprogramować na określony czas po otwarciu bramy. W ten sposób nie będą musieli Państwo martwić się o to, że ktoś nieproszony dostanie się na posesję, gdy zapomnicie o jej zamknięciu. Mechanizm sterujący bramą i przepływający przez niego prąd również jest w pełni przystosowany do kontaktu z ludźmi, nie powodując dla nich zagrożenia przypadkowym porażeniem lub zwarciem. Polecamy również wewnętrzne, zintegrowane napędy bram przesuwnych. Takie rozwiązanie z kolei zabezpiecza układ sterujący przed ewentualnym zniszczeniem lub kradzieżą, co zdarza się, gdy jest on osobnym elementem, montowanym poza bramą.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tymi nowoczesnymi i praktycznymi rozwiązaniami bram przesuwnych z naszej oferty, to serdecznie polecamy zakup naszych produktów!

Brama ogrodzeniowa przesuwna Wiśniowski