Bramy rozwierne garażowe

Firma KrisBram z Leszna zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie wszelkiego typu bram garażowych i przemysłowych – w tym bram rozwiernych, o których powiemy Państwu w tym miejscu nieco szerzej.

Zalety bram rozwiernych

Bramy rozwierne to proste, klasyczne i ekonomiczne rozwiązanie, które polecamy do każdego garażu. Zaletą tego rodzaju bram jest właśnie jego prostota i funkcjonalność. W przeciwieństwie bowiem do wielu innych rozwiązań, bramy rozwierne nie potrzebują dodatkowego miejsca, chociażby na prowadnice, dzięki czemu nie zabierają miejsca użytkowego wewnątrz pomieszczenia. Odpowiednia ilość miejsca konieczna jest jedynie z drugiej strony – na zewnątrz, aby można było otworzyć skrzydła bramy. Prostota objawia się również w wyglądzie bram rozwiernych. Dla wielu klientów to także jest dużym plusem, ponieważ rezygnują oni ze skomplikowanych konstrukcji i aranżacji, na rzecz ponadczasowych, prostych, minimalistycznych rozwiązań, które zawsze będą dobrze wyglądać.

Bezpieczeństwo bram rozwiernych

Mimo tych prostych rozwiązań bramy rozwierne skonstruowane są tak, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo zarówno samego garażu, jak i użytkownikom. Zastosowano w nich bowiem ograniczniki otwarcia, ograniczniki zawiasów, stopki, czy rygle samozatrzaskowe. Zabezpieczy to Państwa np. przed obiciem ścian ze względu na zbyt duże rozwarcie skrzydeł, czy dostaniem się do pomieszczenia niepowołanych osób. Oferujemy sprawdzone wzory bram, które zagwarantują użytkownikowi wysoką jakość zakupionego produktu, a także elegancki wygląd. Łączą one w sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne z prostym designem i uznanymi przez klientów, charakterystycznymi cechami tych bram, za które są tak cenione przez kupujących.

Jeśli jesteście zainteresowani Państwo zakupem bram rozwiernych lub też jakichkolwiek innych produktów z naszej oferty, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich rozwiązań. Zapraszamy.

Brama rozwierna