Bramy segmentowe garażowe

Oferowane przez naszą firmę bramy garażowe segmentowe Wiśniowski to nowoczesne rozwiązanie, opracowane przy użyciu nowoczesnych technologii i na podstawie wielu lat doświadczeń. Bramy garażowe montowane są bezpośrednio za otworem wjazdowym, a otwierane są pionowo do góry i prowadzone pod kątem prostym, co sprawia, że w całości wykorzystywany jest otwór wjazdowy i głębokość pomieszczenia, nie zajmując przestrzeni przed budynkiem. Bezpieczeństwo bram garażowych segmentowych zapewnia system „FINGER PROTECTION”, który zapobiega przytrzaśnięciu palców podczas użytkowania. Sprężyny naciągowe są schowane w prowadnice poziome pod sufitem garażu. Produkt wykonany jest z solidnych materiałów: stalowych paneli, ocynkowanych prowadnic i elementów łączących, zapewniając gwarancję długoletniej pracy bramy. Zastosowane materiały oraz technologie pozwalają uzyskać naprawdę solidne i praktyczne bramy garażowe segmentowe w korzystnych dla klienta cenach. Wybierając bramy segmentowe Wiśniowski, zaoszczędzicie Państwo miejsce w garażu, zapewnicie sobie wygodę użytkowania, zadbacie o bezpieczeństwo garażu, a to wszystko w cenie, przez którą Wasz budżet nie ucierpi w żaden znaczący sposób.

Doświadczony producent bram garażowych

Firma Wiśniowski jako doświadczony producent bram garażowych jest cenionym podmiotem na rynku, posiadającym bogate doświadczenie oraz wielu klientów. Producent nieustannie opracowuje nowe technologie, zwiększające bezpieczeństwo obiektów oraz ułatwiające korzystanie z bram garażowych. Nie jest to jednak jedyny atut tych produktów. Sposoby, w jakich są wytwarzane, pozwalają na oferowanie ich klientom w korzystnych w stosunku do ich jakości cenach. Tak dobrych bram garażowych segmentowych od tak doświadczonego i uznanego producenta nie dostaną Państwo nigdzie indziej!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy dystrybutorem bram garażowych segmentowych Wiśniowski, dzięki czemu dostaniecie je Państwo u nas w atrakcyjnych cenach. Wybierzcie bramę, którą chcecie mieć w swoim garażu lub skontaktujcie się z nami i sięgnijcie po poradę specjalistów.PRIME


UniPro


UniTherm