Bramy podwieszane przesuwne

Bramy podwieszane przesuwne to rozwiązanie, które polecamy w szczególności tym z Państwa, którzy stawiają na walory ekonomiczne oraz uniwersalność i wytrzymałość bramy, nawet w ekstremalnych warunkach. To doskonały wybór przede wszystkim do wszelkich obiektów o charakterze przemysłowym. Zastanawiacie się Państwo, gdzie znaleźć najlepszych ekspertów, którzy pomogą dobrać odpowiednią bramę i zapewnią produkty najwyższej jakości? Sprawdźcie Państwo szczegóły naszej oferty!

Zastosowanie bram podwieszanych przesuwnych

Hale produkcyjne, magazyny, pokoje gospodarcze – to w pomieszczeniach takich, jak te, najczęściej zastosowanie mają bramy podwieszane przesuwne. Są wyjątkowo proste w konstrukcji, a dzięki temu – łatwe w obsłudze. Nie oznacza to jednak, że nie można w nich zastosować wielu dodatkowych rozwiązań, poprawiających zarówno ich funkcjonalność, jak i estetykę. Bramy podwieszane przesuwne Wiśniowski wyposażone są chociażby w osłonę szyny, która przedłuża jej żywotność, chroniąc przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Poszycie z blachy stalowej zapewnia bramie odpowiednią sztywność, a co za tym idzie – wytrzymałość mechaniczną. Nasze bramy podwieszane przesuwne cechują się też cichym trybem pracy i doskonałymi rozwiązaniami wentylacyjnymi. Istnieje też możliwość zastosowania nowoczesnych urządzeń w zakresie automatyki do bram – w zależności od Państwa potrzeb oraz upodobań.

Pod względem estetyki te proste, lecz niezwykle funkcjonalne bramy wcale nie muszą ustępować niczym innym rodzajom bram. Stosujemy na nich bowiem ponad 200 barw z palety kolorów RAL. Dostępne są też różne wzory bram. W ten sposób możemy dostosować bramę podwieszaną przesuwną nie tylko do upodobań funkcjonalnych klienta, ale też do wyglądu otoczenia, w którym brama będzie miała zostać zainstalowana.

Jeśli chcecie dowiedzieć się Państwo więcej szczegółów na temat oferowanych bram podwieszanych przesuwnych, to zapraszamy również w inne miejsca na naszej stronie, a także zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomożemy każdemu klientowi i stworzymy dokładnie taką bramę, jakiej Państwo potrzebujecie.

Brama podwieszana przesuwna
Brama przemysłowa podwieszana