Automatyka do bram segmentowych

Jako profesjonalny producent oraz dystrybutor bram i wyposażenia do nich, oferujemy naszym klientom również automatykę do bram segmentowych. Poniżej znajdziecie Państwo więcej szczegółów na ten temat. Przekonajcie się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.Oferujemy automatykę do bram przesuwnych marki Wiśniowski. Produkty, które oferujemy w tej kategorii, przystosowane są do pracy w nawet najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu sprawdzą się zarówno w halach lub magazynach, jak też pomieszczeniach o specyficznych warunkach, takich jak myjnie samochodowe. To rozwiązanie będące prawdziwą innowacją na rynku, która spotkała się z uznaniem w wielu krajach na całym świecie.

Urządzenia automatyki do bram segmentowych

Urządzenia, jakie oferujemy w zakresie automatyki do bram garażowych oraz innych bram przesuwnych, to napędy serii SE, sterowania serii TS oraz rozwiązania marki SOMMER. Wszystkie z proponowanych urządzeń cechują się łatwością w montażu oraz podłączeniu, a także intuicyjną obsługą oraz programowaniem. Ich duża bezawaryjność przekłada się na wieloletnią, bezproblemową pracę całego systemu bramowego. Wśród innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań z zakresu automatyki do bram segmentowych odnajdziecie Państwo u nas m.in. urządzenia z mikrofalowymi detektorami ruchu, bezprzewodowym systemem transmisji sygnału WSD, kurtyną bezpieczeństwa, zamkiem szyfrowym, technologiami inteligentnymi oraz wiele, wiele innych. Możliwości pod tym względem jest naprawdę dużo, dlatego bez problemu dostosujemy dla Państwa automatykę do dowolnych oczekiwań oraz potrzeb. Każde z urządzeń skonfigurować można w taki sposób, aby zapewniło wieloletnią i skuteczną pracę każdej bramy marki Wiśniowski.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w zakresie rozwiązań z automatyki do bram garażowych oraz innych bram z naszej oferty, to zachęcamy do kontaktu. Dowiedzcie się Państwo więcej szczegółów na temat naszych urządzeń oraz systemów i cieszcie się bezawaryjną, a także funkcjonalną bramą każdego dnia. Zapraszamy serdecznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Automaty, które posiadamy w sprzedaży:

  • Automat Metro 800
  • Automat Metro 1000
  • Automat Moto 600
  • Automat przemysłowy GFA
  • Automat CAME
  • Automat FAAC
Automatyka do bram segmentowych
Automatyka do bram przemysłowych