Bramy harmonijkowe

Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju bramach oraz systemach bramowych. Naszą ofertę tworzą zarówno nasze, własne produkty, jak też bramy znanego i cenionego producenta, marki Wiśniowski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą bram harmonijkowych.

Funkcjonalne i estetyczne bramy harmonijkowe

Bramy harmonijkowe są czymś wyjątkowym pod względem funkcjonalności i estetyki. Są eleganckie i łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy, jakie może zyskać Państwa brama. Skrzydła bramy harmonijkowej są przeszklone, a wykonuje się je z bezpiecznego szkła lub poliwęglanu. Dzięki temu cała konstrukcja znacząco zyskuje na estetyce. Jest lekka, powabna, zapewnia odpowiedni dostęp światła do pomieszczenia, lecz jednocześnie zachowuje swoje funkcje praktyczne i solidność. Połączenie poszczególnych skrzydeł jest wyjątkowo mocne za sprawą spawanych do skrzydeł zawiasów, czy wózków i szyn jezdnych. Za sprawą takiego rozwiązania bramy harmonijkowe z powodzeniem mogą pełnić również role bram przemysłowych. Wysoki poziom izolacji bramy zapewniają uszczelki przymykowe i szczotkowe. Każda z bram harmonijkowych Wiśniowski z naszej oferty dostępna jest dla klientów w dowolnym kolorze z palety barw RAL, która obejmuje ponad 200 kolorów. Możemy zatem niemal dowolnie dostosować produkt pod względem koloru do danego otoczenia, rodzaju i barwy elewacji, a także innych elementów danego obiektu. Wszystkie wymienione rozwiązania sprawiają, że bramy harmonijkowe to produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dla których ważne jest, aby brama nie tylko doskonale sprawdzała się w praktyce, ale też wyróżniała się wizualnie.

Zastosowanie bram harmonijkowych

Gdzie warto zastosować bramy harmonijkowe Wiśniowski? Stosowane są one np. na lotniskach, w przestrzeniach wystawowych, obiektach nowoczesnej architektury, a nawet jako bramy przemysłowe. Polecamy je wszędzie tam, gdzie ważne jest bezpieczeństwo, a także szyk i elegancja. Zapoznajcie się ze szczegółami naszej oferty i skontaktujcie się Państwo z nami. Pomożemy wybrać idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb bramę harmonijkową!

Brama harmonijkowa Wiśniowski