Bramy uchylne garażowe

KrisBram z Leszna to Państwa ekspert w zakresie bram – m.in. bram uchylnych. Zobaczcie Państwo, co mamy Wam do zaproponowania w tej kategorii oraz dowiedzcie się, kiedy warto skorzystać z rozwiązań marki Wiśniowski, której jesteśmy dystrybutorem.

Prosta konstrukcja bram uchylnych

Bramy uchylne to jedne z najprostszych pod względem konstrukcji, a także najpopularniejszych bram, dostępnych na rynku. Ich mechanizm działania polega na tym, że po otwarciu skrzydło, poruszając się po prowadnicach, chowa się pod sufitem garażu. Nie powoduje to konieczności zagospodarowania na otwierające się skrzydło dodatkowego miejsca na podjeździe, ani też nie zagraża uderzeniem nim w samochód. Bramę taką można oczywiście otwierać i zamykać ręcznie, lecz aby ułatwić sobie to zadanie, można skorzystać z wielu technologii elektronicznych, które umożliwiają zdalne sterowanie drzwiami. Ocynkowana stal, którą stosujemy w naszych bramach uchylnych, gwarantuje im dużą wytrzymałość. Sprawi to, że konstrukcja nie będzie wymagała żadnych wymian ani napraw przez wiele lat. Łożyskowane rolki również wpływają na długoletniość produktów, ale też na ich cichą pracę, dzięki czemu będziecie Państwo mogli zaparkować samochód w garażu w nocy, nie budząc pozostałych domowników. Sprężyny naciągowe naszych bram uchylnych osłonięte są bezpiecznymi tulejami, co zabezpieczy użytkownika przed ewentualnym przytrzaśnięciem palców podczas otwierania lub zamykania ręcznego bramy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dodatkowymi funkcjonalnościami bram z naszej oferty, to umożliwiamy zamówienie produktów w wersji z dodatkowym ociepleniem. Pod względem estetycznym natomiast brama uchylna doskonale wpasuje się w fasadę każdego budynku i będzie mogła się stać nawet dodatkowym, efektownym elementem ozdobnym.

Nie wiedzą Państwo, jaką bramę zamówić? Macie Państwo do nas pytania? Zachęcamy do kontaktu z nami! Pomożemy każdemu z Państwa w zakresie bram uchylnych oraz innych produktów z naszej oferty – zapraszamy!

Brama uchylna