Bramy składane przemysłowe

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wiele rodzajów bram przemysłowych, ogrodzeniowych i nie tylko, różniących się od siebie parametrami technicznymi i sposobem wykonania. Zapewniamy bogaty wybór oraz atrakcyjne ceny. Nie mogło w naszej ofercie zabraknąć również bram składanych. Polecamy serdecznie bramę składaną V-KING marki Wiśniowski.

Funkcjonalne i niezawodne bramy składane

Bramy składane Wiśniowski to bezpieczeństwo dla użytkownika, szybkość w działaniu i niezawodność, a także samonośna i wyjątkowo mocna konstrukcja. Pierwszą wyróżniającą się cechą bramy V-KING jest szybkość jej otwierania i zamykania się, która wynosi aż metr na sekundę! Brama nie wymaga instalowania dodatkowej szyny i porusza się, będąc zawieszona na słupach, przy pomocy dedykowanych ku temu zawiasów. Wyposażona jest w niezawodną automatykę DAAB. Wyjątkowe bezpieczeństwo podczas użytkowania tej bramy przemysłowej i ogrodzeniowej zapewnia 10 listew bezpieczeństwa, 2 systemy fotokomórki i 2 wyłączniki awaryjne. Napęd bramy przeznaczony jest do pracy nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Z tego powodu bramy składane Wiśniowski sprawdzają się nie tylko jako bramy ogrodzeniowe, lecz tez jako bramy przemysłowe: na lotniska, do portów, centrów logistycznych i innych obszarów przemysłowych. Wszystkie zastosowane rozwiązania są zgodne z normami obowiązującymi na europejskich rynkach.

Szeroki wybór bram składanych V-King

Bramy składane V-KING dostępne są w naszej ofercie w różnych wzorach, a także z różnymi rodzajami wypełnień. Są one ogrodzeniami systemowymi, dzięki czemu każdy z Państwa może stworzyć własny, dostosowany do swoich potrzeb, zastosowania i rodzaju obiektu lub danego obszaru system ogrodzeniowy. Inne elementy, które mogą stać się częścią takiego systemu, również odnajdziecie Państwo w naszej ofercie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie produkty oraz wyposażenie. Wspólnie z nami stworzycie Państwo swój system ogrodzeniowy z wykorzystaniem bramy składanej marki Wiśniowski. Polecamy serdecznie produkty z naszej oferty!

Brama składana przemysłowa V-King