Bramy skrzydłowe przemysłowe

Firma KrisBram wspólnie z marką Wiśniowski przygotowała dla swoich klientów szereg rozwiązań dedykowanych dla przemysłu i obiektów o charakterze przemysłowym. Jednym z nich są dostępne u nas bramy skrzydłowe przemysłowe i furtki, których szeroki asortyment odnajdziecie Państwo właśnie w tym miejscu. Zachęcamy do lektury – poznajcie nasze produkty i dobierzcie Państwo odpowiednie rozwiązania również dla siebie i swojej firmy.

Bramy skrzydłowe przemysłowe

Bramy skrzydłowe przemysłowe to rozwiązanie klasyczne i wydawałoby się, że niezbyt skomplikowane. Każdy oferowany przez nas produkt jest jednak dostosowywany do Państwa potrzeb, a jego przydatność maksymalizowana dzięki użyciu nowoczesnych technologii. Dotyczy to nawet takich produktów, jak właśnie bramy skrzydłowe i furtki. Ich standardowym wyposażeniem jest m.in. chwytak zabezpieczający przed samoczynnym zamknięciem, regulowany zawias i zamek wpuszczany nawierzchniowo. Opcjonalnie każdą bramę można jednak wyposażyć w nowoczesne akcesoria dodatkowe. Jest to np. elektrorygiel, który sprawdzi się w bramach o skrzydle szerszym niż 3 metry, fotokomórka, która poprawi bezpieczeństwo użytkowania bramy, czy mechanizmy systemu kontroli dostępu. Ponadto gwarantujemy 10 lat trwałości naszych furtek i bram skrzydłowych przemysłowych. Wszystko to za sprawą specjalnych rozwiązań antykorozyjnych, które stosujemy na produktach, jakie proponujemy naszym klientom. Dzięki cynkowaniu, czy malowaniu proszkowym, nasze bramy będą prezentować się elegancko i nie stracą swoich właściwości przez długie lata. Z pewnością docenią to przedsiębiorcy, dla których ważna jest długoterminowość inwestycji wykonywanych na ich terenach przemysłowych. Każdy z produktów możecie Państwo również dostosować do własnych oczekiwań pod względem estetycznym, ponieważ oferujemy ponad 200 kolorów pokryć według palety RAL. Odwiedźcie Państwo naszą stronę internetową, a znajdziecie więcej szczegółów i parametrów technicznych naszych furtek i bram skrzydłowych przemysłowych.

Jakość i profesjonalizm

Za jakością naszych produktów idzie też profesjonalna obsługa. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem bram skrzydłowych przemysłowych lub furtek bądź też macie pytania, które ich dotyczą, to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Gwarantujemy, że nie będziecie Państwo zawiedzeni zarówno poziomem obsługi, jak i jakością produktów, które u nas dostaniecie. Zaufały nam już setki klientów – z chęcią powitamy w tym gronie również Państwa! Jesteśmy do dyspozycji.

Bramy skrzydłowe przemysłowe Wiśniowski