Bramy roletowe przemysłowe

Bramy roletowe nazywane są też bramami rolowanymi lub żaluzjowymi. Dzieje się tak, rzecz jasna, ze względu na sposób ich pracy, który jest analogiczny do działania rolety – skrzydło bramy nawijane jest na wał, umieszczony w kasecie. Jest to możliwe dzięki specyficznej budowie skrzydła, czyli profilom, połączonym zaczepami, co sprawia, że mogą być one nawijane. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zainstalowaniem bramy roletowej w swoim garażu bądź innego rodzaju obiekcie, to polecamy naszą ofertę bram marki Wiśniowski.

Wysoka jakość bram roletowych

Bramy roletowe, jakie możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie, cechują się wysoką jakością wykonania, a także dbałością o estetykę. Jest to polecane rozwiązanie w przypadku mniejszych przestrzeni, gdyż kasetę można zamontować na zewnątrz pomieszczenia. Całość systemu bramowego jest odpowiednio wykończona, aby była odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu bramę roletową zamontować można np. na zewnątrz otworu garażowego.Gwarantujemy najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo w przypadku wyboru naszych produktów. Wpływają na to tak praktyczne i niezawodne rozwiązania, jak m.in. wzmocnione prowadnice aluminiowe oraz uchwyty na nie, wzmocniony dolny profil, listwa bezpieczeństwa, czy system awaryjnego otwierania bramy. W pakiecie każda z bram roletowych posiada również napęd elektryczny. Stosujemy też wiele praktycznych rozwiązań w zakresie automatyki do bram roletowych, jak m.in. zamki szyfrowe, czytniki kart zbliżeniowych, fotokomórki, czy sygnalizację świetlną.

Kolejnym atutem bram roletowych marki Wiśniowski jest ich estetyka. Oferujemy m.in. kilka opcji zabudowy konstrukcji bramy. Możliwe jest pomalowanie bramy na jeden z ponad 200 kolorów z palety RAL. Sprawia to, że każdą bramę można bez problemu dopasować do elewacji, okien oraz innych elementów wykończeniowych danego obiektu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani systemami bram roletowych marki Wiśniowski z naszej oferty, to polecamy serdecznie ten wybór, ponieważ będzie to dla Państwa gwarancją wieloletniego, wygodnego korzystania z wybranej bramy.

Brama roletowa przemysłowa
Brama roletowa wentylowana